Tantra Masáže

Praha , Brandýs nad Labem

Objednávky Po-Ne 08-20 hod. +420 733 654 123

Ohlasy na masáže

Kontaktujte nás prosím ohledně hodnocení, připomínek a námětů týkajících se těchto stránek a našich služeb.
Další ohlasy na klasické masáže .

Zde může být i vaše vyjádření ...

Datum

Klient

Hodnocení/připomínka/námět

7.11.2015Jarka,45 Opět velká chvála pro Jiřího... přišla jsem unavená, bez nálady a po kouzelné masáži, kdy jsem byla hýčkána, jsem odešla odpočatá a s úsměvem na tváři... Moc děkuji a těším se na další návštěvu...
5.11.2015Adéla,47 Cítím se skvěle jako už dlouho ne. To by člověk neřekl, co dokáže tantrická masáž ;-) Ta středa byla fakt úžasná, ještě to ve mně doznívalo několik dní. To bych zavedla jako povinný školní předmět pro všechny a jistě by se zvedla spokojenost ve vztazích :) Byly to okamžiky, které jsem ještě v životě neprožila - anální dráždění a dosažení orgasmu touto formou. Samozřejmě záleží na uvolnění a vzájemné důvěře. Musím přiznat, že jsem byla trochu v napětí a obavě, kam to bude směřovat, dopředu jsme se na to nedomlouvali a tak nějak to vyplynulo ze situace. Nečekané a o to víc zajímavé. Objevil jsi ve mně nová místa a možnosti k prožití nevšedního zážitku :) Měj se krásně a ještě jednou díky za uvedení do stavů krásných neznámých :) Doufám, že mi to báječné rozpoložení dlouho vydrží.
3.11.2015Magdaléna,49 Cítim sa super .. Išla som v autobuse, pozerala do blba a usmievala sa, lebo som si spomenula aká bola super atmosféra .. mala som asi tri orgazmiky. Nooooo... úžasné, viac nemám čo k tomu dodať :) naozaj som si to užila a to už mám niečo masáži za sebou, ďakujem Jirko
18.10.2015Monika,39 Nevím, co jsi to se mnou udělal, ale cestou domů mě u metra zastavil chlapík docela mladej a chtěl po mně určité služby. Asi 4krát mně oslovil a pořád za mnou chodil........ :-) .. statečně jsem mu zdrhla, ale říkala jsem si, proč zrovna mě oslovil, ale jinak vypadal normálně. Jsem zvědavá, co se stane, až půjdu od Tebe příště, jestli nám to vyjde. Ráda bych aby to vyšlo a byla jsem překvapená tvojí masáží :-) Překvapil jsi mně příjemně a myslím na to pořád. Je zajímavé, jaký vliv má ta masáž, dneska už to není u mně ono. Holkám jsem to řekla jen jedné. Poznala na mně, že jsem jinačí a jak mi to pomohlo. Bylo mi ten den opravdu fajn, úplně jsi mně změnil.
Přemýšlím nad tím, co přesně mi ta masáž dává, je to hlavně uvolnění a pocit hodně velké úlevy. Všechno ze mě jakoby spadne a cítím se úplně jinak a lépe. Taky mi to dává velké vzrušení, to ano .. jen mi připadá, že tam mám jakýsi blok.
Skoro už je tu všechno napsaný, že umíš hezky a s láskou masírovat. Vždycky jsem se na Tebe těšila a už teď jsem zvědavá jakou novou masáž mi příště připravíš.
4.10.2015Monika,39 Ahoj,tak ten krásný pocit mám až do teď, myslím pořád na to, jak si mně masíroval. Byla to nejlepší masáž, co jsem kdy měla. Prožívala jsem hlavně ten závěr, překvapilo mně to, ale vůbec jsem se nebránila, protože to bylo příjemný a měla jsem u toho i jiné představy, ale nestaly se :-) Prožívala jsem, to vlastně celou dobu, ani nevím jak to napsat .. pro mně je důležité, že mi bylo dobře a druhý den jsem v práci byla jak vyměněná, i holky to poznaly a určitě bylo vidět, jak mi to prospělo :-) Moc ráda přijdu znova za Tebou, už teď se těším.
3.10.2015Jarka,45 Přidávám se k hezkým komentářům... Chválím maséra Jirku a doporučuji všem, kdo si chtějí příjemně odpočinout, uvolnit své tělo, myšlenky. Zde se dá velmi lehce vypnout od běžných starostí a užívat si plnými doušky toho, že je o vás velmi příjemně pečováno a je možné si zde překrásně odpočinout. Vždy se budu ráda vracet...
4.7.2015Ema,34 Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za včerajšiu masáž. Bol to pre mňa úžasný zážitok, za hranice môjho očakávania :) Získal ste si moju dôveru hneď zo začiatku nášho stretnutia, z drobných detailov a jemnej pozornosti. Pevnými, príjemnými a hlbokými objatiami. Celú dobu som sa s Vami cítila bezpečne, čo mi dovolilo uvoľniť sa, vypnúť myseľ, veriť Vám a nechať sa Vami viesť. Každý Váš dotyk bol veľmi intímny, silný, istý, v správnom načasovaní, intenzite... Cítila som, že som sa mohla plne ponoriť do svojej prirodzenej ženskej polarity, prežiť pocit naplnenia, vnútornej radosti... Bol to pre mňa vnútorne veľmi silný zážitok, liečivý... nový, silný a neobyčajný kontakt s mužom ako Vy... Rada Vás znovu uvidím, a dúfam, že čoskoro :)
9.6.2015Iveta,35 O pozitivním účinku na mě rozhodně pochybovat nemusíš. Já byla naprosto spokojená :) Muselo to být pro tebe hodně náročné. I pro mě samotnou to náročné bylo a to jsem jen přijímala. Zatím si nedovedu představit, že bych byla schopna se na tomhle domluvit předem. Je totiž pro mě přirozenější, když věci vzniknou spontánně. Takže jsem moc ráda, že se to takhle událo. Samozřejmě je to dané i tím, že jsem teprve na začátku téhle cesty. Spíš na rozcestí :-) Bylo zajímavé pozorovat, jak různé části těla reagují na to, co s nimi děláš. Jsou to pro mě nové věci sledovat kudy putuje energie z jednoho místa na druhé. Zatím se to děje podvědomě a mám pocit že chaoticky. O to náročnější to pro mě bylo. A tak jako tebe zajímá, jak prožívám a zpracovávám to, cos mi poskytl, tak i mě zajímá, jaké to bylo pro tebe :-) A děkuji, že ses mě ujal.
12.5.2015Jolana,38 Tentokrát bylo zvláštní, jak se mi ta energie přesouvala do rukou a prstů. Měla jsem pocit, že mi z nich srší jiskřičky. Cítím se vesele, zvládla jsem i tu ranní schůzi ;-) Překvapivě jsem ale nespala tak dobře, jak by se očekávalo. Na druhou stranu jsem několik hodin ležela a relaxovala u tebe, takže to zas tak překvapivé není. Vstát ráno ale problém nebyl, naopak :-)
Ještě stále zpracovávám příjemné dojmy z celé masáže ;-)
8.4.2015Monika,43 Jirko, popravdě si vůbec nedovedu představit, co si mám pod tou masáží představit. Na jednu stranu nechci moc vědět dopředu, abych se nepřipravila o překvapení, na druhou mám trochu strach, co vlastně očekávat. Důležité je, že nějakým způsobem mám v tebe důvěru a je mi příjemné, když mě masíruješ a dotýkáš se mě. To je snad základ, dobrý základ:-) Podle toho, co jsem četla na vašich stránkách, základní dělení masáže je s a bez intimních částí - tohle je zvláštní, svým způsobem je pro mě nahota a obnažení víc intimní než samotný sex, takže vlastně mám asi největší obavu z prolomení mé jisté ostýchavosti a aby se opravdu navodil pocit uvolnění. No uvidíš sám, co a jak ze mě budeš cítit, asi není nutné dopředu stanovit striktní pravidla. Jinak fakt netuším, co si pod tou masáží představit a tak vlastně nemám žádné otázky, spíš jestli bys mohl opravdu stručně popsat, jak to probíhá. Nebo jestli se mám nějak naladit nebo co;-) A těším se moc na nový zážitek:-)
2.4.2015Jolana,38 Je to jako návštěva nové restaurace, přicházíte s očekáváním, ale nevíte, co přijde a když už to máte na stole, vypadá to báječně a nakonec odcházíte se zážitkem, který jen těžko někomu zprostředkujete. Tak nějak probíhají moje návštěvy masáží. Od té první klasické, kdy jsem si nedovedla představit, že bych se mohla uvolnit při dotyku cizího člověka, až po tu včerejší tantrickou, kdy si myšlenky odpluly neznámo kam a já přijímala pěči o mé tělo jako něco naprosto samozřejmého a přirozeného a navíc s bonusem trvajícím mnohem déle než samotná masáž ;-)
16.3.2015Monika,43 Díky za odkaz na tantrické masáže, pročítala jsem to už dvakrát a jsem čím dál víc zaháčkovaná:-) Tvoje úvodní povídání i ten popis tantrické masáže mě fakt oslovují, i když... I když představa, že bych se měla takhle uvolnit s úplně cizím mužem je trochu nepředstavitelná... I když ale vím, že moje pocity z první masáže (klasické) byly jenom pozitivní a už při ní jsem cítila, že v Tvém dotyku je opravdu něco magického. Budu odvážná, chci to zkusit:-)
8.3.2015Věra,48 Tak jsem zažila od Jirky i tantrickou masáž. Díky jeho empatii a šikovnosti to bylo nádherné, už jsem dlouho nezažila tak osvobozující pocit. Děkuju.
28.2.2015Jarka,45 Máš zlaté ruce a cit, který každou ženu opravdu rozmazluje... dokážeš odbourat náš stud, myslím nás, které nemáme tělíčka jako modelky... zapomenout na čas na starosti okolo... Vše bylo v naprostém pořádku, spala jsem po dlouhé době jako mimino :-)
2.2.2015Andrea,39 Tentokrát již třetí masáž při nedělním odpoledni byla příjemným a velmi vítaným zastavením a "pohlazením" pro mojí duši i tělesnou schránku. Relaxační, tantrická dvouhodinovka mi pomohla aspoň na chvíli zapomenout na všednodenní problémy a naladit se na svoji ženskou podstatu, na kterou možná někdy zapomínám... jednoduše bylo to příjemné, přítulné a "přednesené" s maximální vnímavostí :-). Těším se na další originální číslo :-)
14.1.2015Jarka,45 Dnes jsem opět navštívila maséra Jirku, kterému bych i touto cestou ještě jednou poděkovala. Za jeho přístup, něžné ruce při masáži, dokonalou, odpočinkovou atmosféru. Doporučuji vám všem, kteří si potřebujete a přejete příjemně odpočinout ..
.. a jinak, na Tvou masáž bych mohla obden :-)
12.12.2014Jarka,45 Dnes jsem již podruhé navštívila "svého" maséra Jirku. Masáž, jakou poskytuje on je jedinečná a že jsem jich prošla mnoho. Dokonalé, klidné a útulné prostředí a předevřím příjemný přístup Jiřího. Při masáži dokáži dokonale vypnout a odjíždím jako znovuzrozená, odpočatá, s novými silami. Jeho ruce jsou velmi jemné a moc šikovné ... Neváhejte a využijte jeho dokonalých služeb :-)
21.11.2014Martina,46 I já jsem si dopřála tantrickou masáž na Praze 5, Na Celné. Dvě a půl hodiny se nejen moje tělo, ale i duše oddávala jemným dotekům maséra Jirky, který navodil velmi příjemnou atmosféru. A já jsem se cítila po celou dobu jako bohyně. Nejenže ze mne spadly všechny starosti všedních dní, ale ten pocit sounáležitosti mne vynášel do výšin, ve kterých jsem se občas začala i ztrácet. Všem, kteří si chtějí odpočinou s láskou doporučuji.
10.11.2014Jarka,44 Jste-li unavení, či jen hledáte příjemný odpočinek, pak doporučuji objednat se na relaxační masáž, kterou jsem absolovovala ve studiu Na Doubkové, Praha 5 Smíchov. I já byla velmi mile překvapena příjemným prostředím, cca dvouhodinovou jemnou masáží, kdy jsem zapomněla na veškeré starosti a plně se oddávala jemným, rozmazlujícím dotekům maséra. Velmi ráda se sem brzy vrátím. Doporučuji všem, cena je zanedbatelná a za ten prožitek, uvolnění mysli i těla to rozhodně stojí!
29.10.2014Alena,45 Velice děkuji za růži. Moc mě potěšila. Znamená pro mne poctu ženskosti uvnitř ženy. Přestože jsem spala sotva 5 hodin, byla jsem druhý den plná energie. Taková nabuzená, občas mimo s pohledem upřeným do vlastní mysli. Hlazení není nikdy dost a Ty jsi mě uhladil do nadvědomí. Skvělý relax a uklidnění. A o to dynamičtější byla druhá část. Co napsat? Zasním se. Cítila jsem barevný vír v podbřišku. Napadají mě věci, že je snad ani nebudu psát :-)